Skip to content Skip to footer

Masaż Kraków – Hati Thai

Dzięki zastosowaniu właściwie dobranych i skutecznych technik masaż relaksacyjny może zapewnić całkowite odprężenie całego ciała, pozwalając na pełen relaks nawet po najbardziej wyczerpującym dniu pracy. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług masażu i spa w Krakowie, dając Wam jednocześnie gwarancję ich wyjątkowej jakości i skuteczności działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą masaży, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Jakie korzyści daje wizyta w naszym gabinecie masażu w Krakowie?

Wizyta w salonie masażu w Krakowie może przynieść wiele korzyści zarówno dla skóry, jak i ogólnego stanu zdrowia. Uciskanie mięśni podczas masażu pomaga między innymi zwiększyć przepływ krwi oraz limfy, sprzyja też regeneracji i odmłodzeniu skóry. Ponadto masaże mogą pomóc w zmniejszeniu stresu i napięcia, stymulując uwalnianie endorfin poprawiających nastrój i przyczyniających się do dobrego ogólnego samopoczucia psychicznego. Wizyta w salonie masażu może być korzystnym sposobem na zadbanie zarówno o zdrowie skóry, jak i pozostałych części ciała.

Nie należy zapominać o licznych zaletach prawidłowo wykonanego masażu klasycznego, leczniczego lub masażu twarzy. Zdecydowanie zaleca się powierzenie swojego ciała w wykwalifikowane ręce profesjonalnej masażystki lub masażysty, którzy mają niezbędną wiedzę i przeszkolenie w zakresie takich zabiegów. Specjaliści podkreślają następujące korzyści płynące z masażu wykonywanego przez profesjonalistę:

Rozluźnienie i złagodzenie napięcia całego ciała

Prawidłowo wykonany masaż relaksacyjny ma wyjątkowo pozytywny wpływ na napięte nerwy, co równie korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia psychicznego. Masaż mięśni pomaga jednocześnie w stymulacji przewodnictwa układu nerwowego, dzięki czemu po wyjściu z salonu poczujemy się zrelaksowani i stuprocentowo odprężeni.

Zwiększony przepływ krwi i limfy

Wybór odpowiedniej techniki masażu może znacznie poprawić przepływ krwi i limfy w całym ciele, prowadząc do znacznej poprawy funkcjonowania serca i układu krążenia oraz zmniejszając ryzyko ich chorób. Zwiększona cyrkulacja płynów ustrojowych umożliwia lepsze dostarczanie zarówno tlenu, jak i składników odżywczych do wszystkich komórek ciała, jednocześnie wpływając na dokładniejsze wydalanie nadmiaru toksyn i produktów ubocznych przemiany materii.

Zmniejszanie napięcia mięśniowego

Gdy mięśnie stają się nadmiernie napięte, co jest częstym zjawiskiem po intensywnej aktywności fizycznej, zalecanym sposobem postępowania jest skorzystanie z masażu sportowego, integralnej części profesjonalnego systemu odnowy biologicznej. Terapeuta zaczyna od powolnego masowania ciała, począwszy od głowy i szyi, następnie przechodząc do pozostałych grup mięśni, masaż obejmuje również stopy, a całość z pewnością przyniesie szybką ulgę obolałym mięśniom.

Łagodzenie bólu

Niezależnie od tego, czy jest to ból ostry, czy przewlekły, może on być wyniszczający i negatywnie wpływać na jakość życia. Istnieją różne metody łagodzenia bólu, nie tylko metody farmakologiczne, lecz i właściwie przeprowadzony masaż. Może to być np. masaż klasyczny, zalecany szczególnie w bólach stawów i kręgosłupa, spowodowanych urazami lub zwyrodnieniami. Nie tylko zmniejsza ból, poprawia również elastyczność mięśni i ścięgien, co jest kluczowym aspektem zapobiegania przyszłym kontuzjom. Zapewniamy także unikalny masaż dla kobiet w ciąży, aby złagodzić liczne dolegliwości, na jakie mogą być w tym czasie narażone.

Poprawa stanu zdrowia i estetyki skóry

Korzyści płynące z masażu widoczne są przede wszystkim na skórze, która po zabiegu staje się miękka i gładka w dotyku. Dodatkowo masaż poprawia elastyczność zarówno naskórka, jak i leżących pod nim głębszych warstw skóry, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i rozstępów. Zmniejsza również widoczność już istniejących zmarszczek, redukując jednocześnie cellulit pojawiający się na nogach.

Jakie zabiegi są dostępne w naszym salonie masażu w Krakowie?

Wymienione powyżej przykłady stanowią niezbity dowód na to, że niemal każdy obszar ciała może wiele zyskać, jeśli oddamy się w ręce fachowców od masażu. Dla wszystkich osób chcących z tego skorzystać przygotowaliśmy voucher na masaż, rozwiązanie pozwalające skorzystać ze zniżek redukujących koszty zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą masaży w Krakowie, a spośród nich szczególnie polecamy:

Masaż balijski

Jest to masaż wywodzący się z Bali w Indonezji, łączący w sobie różne style masażu, w tym akupresurę, refleksologię i aromaterapię. Obejmuje też stosowanie olejków aromatycznych, które są nakładane na skórę w celu zwiększenia relaksu i dobrego nastroju. Podczas masażu terapeuta stosuje różne techniki, takie jak ugniatanie, rolowanie i delikatne rozciąganie, aby złagodzić napięcie mięśniowe. Masaż balijski jest znany ze swojej skuteczności redukcji stresu, poprawy krążenia oraz łagodzenia bólu i sztywności mięśni.

Masaż balijski relaks z ciepłym olejkiem

Technika masażu, o której tutaj mowa, jest zmodyfikowaną wersją masażu orientalnego. Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłego oleju kokosowego, bardzo często z dodatkiem masła shea. Inna odmiana polega na umieszczaniu gorących kamieni na różnych częściach ciała, co zwiększa przepływ zarówno limfy, jak i krwi, rozluźnia mięśnie i szybko łagodzi istniejący ból. Masaż ciepłym olejem jest często wybierany przez kobiety, najbardziej chwalące sobie wszystkie jego zalety.

Odmładzający masaż twarzy z elementami Kobido

To tradycyjny japoński masaż twarzy praktykowany od wieków. Ta szczególna technika masażu znana jest ze swojej zdolności do poprawy tekstury i wyglądu skóry poprzez stymulację mięśni twarzy, szyi i skóry głowy. Dzięki połączeniu lekkiego nacisku i rytmicznych ruchów masaż z elementami Kobido może pomóc zmniejszyć widoczność drobnych linii, zmarszczek i plam starczych, a także poprawić krążenie. Jest to skuteczny sposób na uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu, dlatego nazywa się go nieinwazyjnym liftingiem twarzy.

Masaż dla dwojga

Pary, które szukają romantycznego doświadczenia, mogą skorzystać z kuszącej oferty w naszym krakowskim salonie masażu. Oferta ta pozwala parom cieszyć się wspólnym masażem, leżąc obok siebie, na sąsiednich łóżkach. Wykorzystanie różnych technik i aromatycznych olejków, takich jak olej kokosowy czy masło shea, potęguje ogólne doznania. Dodatkowo kojącą atmosferę uzupełnia uspokajająca muzyka płynąca z głośników, dzięki czemu jest to idealny pomysł na romantyczny prezent.

Masaż ajurwedyjski z użyciem stempli ziołowych

Różnica w tym indyjskim masażu relaksacyjnym polega na stosowaniu stempli ziołowych. Stemple tworzone są poprzez staranne dobranie mieszanki ziół i owinięcie ich w bawełnianą tkaninę w kształcie stempla. Po podgrzaniu mieszanka uwalnia swoje terapeutyczne i uspokajające właściwości, przenikając do głębokich warstw skóry poprzez delikatne uciskanie różnych punktów ciała.

 Uważa się, że masaż ajurwedyjski przynosi wiele korzyści zdrowotnych, w tym zmniejszenie stresu, poprawę krążenia, całkowite odprężenie, poprawę przepływu energii, detoksykację i złagodzenie skutków wielu innych schorzeń.

Alternatywne formy masażu, procedury terapeutyczne i rytuały dostępne w salonie masażu Kraków

Oprócz wspomnianych masaży i rytuałów, studio masażu i spa zlokalizowane w Krakowie oferuje szereg innych zabiegów, których zastosowanie warto rozważyć. Oto kilka opcji, z jakich możecie skorzystać:

 • masaż dla stóp i nóg z refleksologią, wykonywany przy użyciu unikalnych tajskich pałeczek, które zostały nasączone balsamami i olejkami. Ten rodzaj masażu stymuluje receptory czuciowe w stopach, co może pomóc złagodzić uczucie zmęczenia i ciężkości nóg oraz poprawić krążenie i jakość snu;
 • masaż dla dzieci, którym może pomóc wzmocnić ich wrodzoną odporność, poprawić ich funkcje metaboliczne i trawienne, usprawnić układ oddechowy i utrzymać odpowiednie napięcie mięśniowe;
 • masaż Lakshmi na 4 ręce, wykonywany przez dwóch wyszkolonych masażystów. Ta technika masażu ma na celu zapewnienie optymalnego relaksu, wyeliminowanie wszelkich fizycznych i psychicznych skutków stresu oraz gwarantuje uczucie spokoju i wyciszenia;
 • rytuał Skin Restart, obejmujący szereg kroków skutecznie usuwających stare i stwardniałe wierzchnie warstwy skóry. Proces obejmuje relaksującą kąpiel z solami z Morza Martwego, dokładny masaż całego ciała oraz peeling, który eliminuje toksyny i głęboko oczyszcza skórę;
 • rytuał Green Tea Power, rozpoczynający się kojącym masażem ciała z użyciem olejków eterycznych. Następnie można skorzystać z relaksującej kąpieli w wannie wypełnionej proszkiem o zapachu zielonej herbaty, po której następuje wizyta w tężni solankowej. Ten orzeźwiający zabieg sprawi, że poczujesz się odświeżony i odmłodzony;
 • rytuały Hati Gold i Hati Zen to dwugodzinny relaks w wykwintnej kąpieli z solą morską i z balijskim masażem z użyciem 24-karatowego złota, kojącego ciało, stopy i twarz. Po zabiegu następuje wizyta w tężni solankowej, która dopełnia całości rytuału.

Cennik

Cennik usług

 • MASAŻ BALIJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ TAJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ ANTYSTRESOWY - LOMI LOMI Z AROMATERAPIĄ 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ SZCZUPŁA SYLWETKA 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ BALIJSKI RELAKS Z CIEPŁYMI OLEJKAMI 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ AJURWEDYJSKI Z UŻYCIEM STEMPLI ZIOŁOWYCH 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ SPORTOWA REGENERACJA Z AROMATERAPIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY Z KOBIDO 250 zł 60 min
 • MASAŻ STÓP I NÓG Z REFLEKSOLOGIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ DLA DZIECI 90 zł 30 min / 170 zł 60 min

  Cennik dla 2 osób: 30 min - 170 zł | 60 min - 320 zł

 • MASAŻ LAKSZMI NA 4 RĘCE 400 zł 60 min / 590 zł 90 min / 750 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 780 zł | 90 min - 1050 zł | 120 min - 1400 zł

 • Rytuał SKIN RESTART 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Celem tego rytuału jest pozbycie się starego i zbędnego naskórka i odżywienie skóry. Jest to dobra forma zabezpieczenia skóry przed opalaniem i przygotowaniem się na przyjęcie promieni słonecznych – np. przed wyjazdem na wakacje. Jest to także dobry zabieg oczyszczający skórę z toksyn, dzięki specjalnej kąpieli z dodatkiem soli z morza martwego, która posiada właściwości oczyszczająco-lecznicze. Na początku tego rytuału wybierasz zapach peelingu cukrowego – kawowy lub żurawinowy. Kolejnym etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej połączonej z aromaterapią w postaci olejku eterycznego emitowanego przez specjalny dyfuzor. Następnie wykonujemy Ci relaksacyjny masaż głowy i stóp który ma na celu wprowadzenie Twojego umysłu w stan spokoju. Po masażu zostaje przeprowadzony peeling ciała w celu złuszczenia naskórka. Na koniec spłukujesz swoje ciało z peelingu i Twoja skóra jest już młodsza o kilka lat 😊

 • Rytuał GREEN TEA POWER 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Ten energetyczny rytuał ma na celu pobudzenie naszego ciała i umysłu do większej aktywności w życiu codziennym. Rozpoczynamy 60 minutowym masażem tajskim w specjalnych strojach. Masaż tajski łączy w sobie specjalne techniki rozciągania i jogi. Podczas masażu wprowadzamy element aromaterapii poprzez emisję wyjątkowej kompozycji olejków eterycznych, co dodatkowo wspomaga pozyskanie energii technik dalekiego wschodu. Drugim etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej i specjalnego pudru do kąpieli o aromacie zielonej herbaty. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu uspokojenia organizmu przy udziale zdrowej herbaty.

 • Rytuał HATI ZEN 400 zł 1 osoba / 780 zł 2 osoby

  Wyjątkowy rytuał w salonach HATI skierowany do osób, które chcą oderwać się od codziennych problemów i zaznać relaksu dla ciała i ducha. Rozpoczynamy od kąpieli z dodatkiem specjalnego aromatycznego pudru. Aby dodać więcej relaksu do kąpieli podajemy butelkę (0,2L) Prosecco i coś słodkiego. Kolejnym etapem tego rytuału jest 60 minutowy masaż balijski z udziałem specjalnej świecy do masażu. Pod koniec masażu nakładamy specjalną maseczkę PRESTIGE na twarz. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu skosztowania naszej zdrowej herbaty i zadbania o swoje płuca poprzez inhalacje solankową. Rytuał trwa 120 minut.

 • Rytuał HATI GOLD 600 zł 1 osoba / 1150 zł 2 osoby

  Jest to unikatowy rytuał, który pozwoli Ci na niezapomniane chwile luksusu i relaksu. Zaczynamy od kąpieli z dodatkiem soli morskiej. Podczas kąpieli możemy raczyć się szampanem MOET IMPERIAL a w powietrzu będzie unosić się aromat specjalnej kompozycji olejków eterycznych. Następnie przechodzimy do kluczowego elementu programu, czyli masażu balijskiego, masażu twarzy oraz masażu stóp które łącznie będą trwać aż 120 minut 😊. Do masażu używamy unikatowego olejku z dodatkiem 24 karatowego złota. Po masażu zapraszamy do naszej tężni solankowej, gdzie będzie już czekać zdrowa herbatka i coś słodkiego.