Skip to content Skip to footer

Masaż Stare Babice k/warszawy – Hati Thai

Przeprowadzony z dużą fachowością i znawstwem tematu masaż uspokajający jest w stanie zapewnić całkowite odprężenie całego ciała oraz złagodzenie objawów zmęczenia psychicznego i fizycznego. Gorąco polecamy skorzystanie z naszych profesjonalnych usług masażu i spa w Starych Babicach, sprawdzenia na sobie ich wyjątkowej jakości i skuteczności działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą masaży, które z pewnością zaspokoją wszystkie preferencje w tym zakresie.

Masaże Stare Babice – jaki zakres usług mamy dla naszych klientów?

Niezaprzeczalne jest, że masaże mają głęboki wpływ na organizm człowieka, przynosząc znaczne korzyści w niemal każdej kwestii zdrowotnej. Właśnie dlatego chcemy Wam ułatwić skorzystanie z takich zabiegów i przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, oferując voucher, dostępny także w naszym salonie masażu w Starych Babicach. Możecie w nim skorzystać z takiego bogatego zakresu świadczonych usług, jak:

Odmładzający masaż twarzy z elementami Kobido

Znany także jako „japoński lifting”, jest tradycyjną formą masażu twarzy, która powstała w Japonii. Ta unikalna technika masażu koncentruje się na stymulacji mięśni, układu limfatycznego i wybranych punktów na twarzy, co zapewnia jej pełen relaks, dając też widoczne efekty odmładzające. 

Usprawnia krążenie krwi, zwiększa produkcję kolagenu i poprawia napięcie mięśni, a masaż z elementami Kobido to naturalna alternatywa dla zabiegów inwazyjnych, oferująca holistyczne podejście do pielęgnacji twarzy. Dzięki swojej wielowiekowej tradycji masaż z elementami Kobido nadal zyskuje popularność na całym świecie jako delikatna i skuteczna metoda pozwalająca poprawić swój wygląd.

Masaż balijski

To tradycyjna forma masażu, która powstała na Bali w Indonezji, znana ze swojej unikalnej kombinacji technik, obejmujących akupresurę, rozciąganie i aromaterapię, a wszystko po to, aby pomóc rozluźnić mięśnie i złagodzić napięcie nerwowe. Dodatkowo jest wysoko ceniona ze względu na zdolność do łagodzenia bólu mięśni, usuwania negatywnych skutków stresu i poprawy ogólnego samopoczucia. Ta naturalna forma terapii nie tylko rozwiązuje dyskomfort fizyczny, ale także promuje harmonię i równowagę między ciałem i umysłem.

Masaż balijski relaks z ciepłymi olejkami

W tym szczególnym rodzaju masażu balijskiego zastosowano dodatkowy element, pachnące, ciepłe olejki do pielęgnacji skóry. Ich aplikacja znacznie ułatwia osiągnięcie stanu głębokiego relaksu, fizycznego i umysłowego. Oprócz tradycyjnego oleju kokosowego wzbogaconego masłem shea stosuje się w tym celu również gorące kamienie, strategicznie umieszczone na obszarach ciała, które są szczególnie wrażliwe na taki dotyk. Technika ta z kolei wywołuje rozluźnienie mięśni, zwiększa przepływ krwi i łagodzi bóle.

Masaż dla par

Jeśli Ty i Twój partner szukacie romantycznego i intymnego przeżycia, to nasz salon masażu w Starych Babicach przygotował wyjątkową ofertę, masaż dla par. Ten popularny zabieg pozwala dwóm osobom jednocześnie cieszyć się korzyściami płynącymi z masażu. Niezależnie od tego, czy jest to wyjątkowa okazja, czy po prostu chęć spędzenia czasu razem, masaż dla par jest wspaniałym sposobem na pielęgnowanie ciała, umysłu i ducha, jednocześnie wzmacniając więź z ukochaną osobą.

Masaż ajurwedyjski z kompresami ziołowymi

Charakterystyczną cechą indyjskiego masażu relaksacyjnego, wywodzącego się z zasad ajurwedy, starożytnego systemu medycyny, jest możliwość użycia w nim kompresów, czyli stempli ziołowych. Proces polega na starannym doborze mieszanki ziół i owinięciu ich miękką bawełnianą szmatką, a po podgrzaniu takie połączenie ziół uwalnia terapeutyczne i uspokajające olejki eteryczne, przenikające głęboko w najgłębsze warstwy skóry.

Dzięki holistycznemu podejściu do masażu możliwe jest nie tylko usunięcie uciążliwych dolegliwości fizycznych, ale i poprawa stanu psychicznego, wprawiającego w doskonały nastrój.

Jakie inne rodzaje zabiegów są dostępne w naszym salonie masażu w Starych Babicach?

Poza wcześniej wymienionymi masażami nasz salon masażu Stare Babice ma dla Was także inne, cieszące się dużą popularnością alternatywne zabiegi, które warto poznać nieco bliżej. Spośród wielu dostępnych opcji, warto przede wszystkim wyróżnić:

 • masaż Lakshmi na 4 ręce, robiony przez dwóch masażystów, a głównym celem użycia właśnie tej techniki jest zapewnienie niezrównanego uczucia głębokiego spokoju i odprężenia, eliminacja wszystkich skutków stresu, fizycznych oraz psychicznych;
 • masaż dla stóp i nóg z refleksologią i z użyciem tajskich pałeczek, zanurzonych w starannie dobranych olejkach leczniczych i mieszankach ziół. Ta szczególna technika masażu ma na celu stymulowanie receptorów sensorycznych znajdujących się w stopach, co ma korzystny wpływ na cały stan zdrowia;
 • masaż dla dzieci, wzmacniający ich układ immunologiczny, usprawniający procesy metaboliczne, poprawiający trawienie i dbający o właściwe napięcie mięśniowe;
 • rytuał Skin Restart, to holistyczny zabieg mający na celu poprawę samopoczucia i estetyki skóry. Obejmuje relaksującą kąpiel wzbogaconą solą z Morza Martwego, masaż całego ciała oraz delikatne złuszczanie skóry w celu wyeliminowania toksyn i usunięcia martwych komórek powierzchniowych;
 • rytuały Hati Gold i Hati Zen, łączące w sobie kąpiel w soli morskiej z masażem baskijskim z użyciem olejków mających w składzie 24-karatowe złoto, oraz leczniczą wizytę w tężni solnej;
 • rytuał Green Tea Power, kompleksowa terapia, która rozpoczyna się od spokojnego i uspokajającego masażu olejkiem, a kolejne etapy to odmładzająca kąpiel z zieloną herbatą i pobyt w tężni solnej.

Jakie są powody, dla których warto zdecydować się na wizytę w salonie masażu w Starych Babicach?

Wizyta w gabinecie masażu Stare Babice może przynieść wiele korzyści dla osłabionego ogólnego stanu zdrowia. Jedną z kluczowych jest wspomaganie krążenia krwi i limfy oraz rewitalizacja i regeneracja osłabionej skóry. Ponadto masaże mają zdolność łagodzenia stresu i innych napięć nerwowych, poprzez wydajniejsze uwalnianie endorfin, które poprawiają nastrój, przyczyniając się tym samym do utrzymania pozytywnego stanu psychicznego.

Aby w pełni docenić mnogość korzyści płynących z umiejętnie przeprowadzonego masażu klasycznego, terapeutycznego lub masażu twarzy, kluczowe jest skorzystanie z pomocy doświadczonych profesjonalistów w tej dziedzinie, w szczególności wyszkolonych masażystów. Poniżej przedstawiamy podstawowe korzyści, jakie można odnieść dzięki masażowi wykonywanemu właśnie przez nich:

Łagodzenie napięcia fizycznego i psychicznego

Precyzyjnie wykonany masaż relaksacyjny jest w stanie przynieść ukojenie zszarganym nerwom, co przekłada się na poprawę stanu psychicznego. Jednocześnie masaż mięśni przyczynia się do niczym niezakłóconej transmisji bodźców w obrębie układu nerwowego, co sprzyja jednocześnie uzyskaniu stanu pełnego relaksu i odprężenia. Jest to rozwiązanie z pewnością bezpieczniejsze od stosowania popularnych farmaceutyków, mających często bardzo poważne skutki uboczne.

Poprawione krążenie krwi i limfy

Jeśli chodzi o masaż, to wybór odpowiedniej techniki może znacząco wpłynąć na przepływ krwi i limfy w całym ciele. To z kolei może mieć głęboki wpływ na ogólną wydajność zarówno serca, jak i całego układu krążenia, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia powiązanych z ich pracą chorób. W rezultacie organizm jest lepiej przygotowany do dostarczania niezbędnego tlenu i składników odżywczych do komórek, co prowadzi do zwiększenia jego wydajności. Dodatkowo prawidłowe krążenie pomaga w skutecznym usuwaniu nagromadzonych toksyn i produktów ubocznych przemiany materii.

Brak napięć mięśniowych

W wyniku fizycznego zmęczenia często odczuwa się znaczne napięcie mięśni i towarzyszące temu uczucie dyskomfortu, a nawet silny ból. W takich przypadkach wskazane jest włączenie masażu sportowego do ogólnego schematu odnowy biologicznej. Wykwalifikowany masażysta szybko przyniesie ulgę, przeprowadzając zabieg poprzez delikatne ugniatanie ciała, rozpoczynając od obszaru głowy i szyi, a następnie kierując się do innych grup mięśniowych. Ten wszechstronny masaż obejmuje również stopy, zapewniając szybką ulgę zmęczonym mięśniom.

Gładka i elastyczna skóra

Po przeprowadzeniu sesji masażu skóra staje się widocznie zdrowsza, bardziej elastyczna i wręcz perfekcyjnie gładka w dotyku. Ponadto masaż zwiększa elastyczność zarówno powierzchniowej warstwy skóry, określanej jako naskórek, jak i leżących pod nim głębszych warstw, zapobiegając w ten sposób powstawaniu zmarszczek i rozstępów. Zmniejsza również kolejną przypadłość skóry, spotykaną u kobiet, czyli cellulit, występujący przede wszystkim na nogach.

Mniejsze dolegliwości bólowe

Dla osób, które zmagają się z bólem stawów lub kręgosłupa, powstałym w wyniku urazu, lub zwyrodnienia, zalecane są przynoszące ulgę różne formy masażu, w tym masaż klasyczny. Ta szczególna forma masażu służy nie tylko łagodzeniu bólu, zwiększa także elastyczność mięśni i ścięgien, stanowiąc skuteczne zabezpieczenie przed możliwymi uszkodzeniami. Dodatkowo mamy przyjemność zaoferować specjalistyczny masaż specjalnie zaprojektowany dla kobiet w ciąży, który ma na celu złagodzenie różnych dolegliwości, jakie mogą im towarzyszyć właśnie w tym stanie, także bólów o różnym podłożu i natężeniu.

Cennik

Cennik usług

 • MASAŻ BALIJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ TAJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ ANTYSTRESOWY - LOMI LOMI Z AROMATERAPIĄ 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ SZCZUPŁA SYLWETKA 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ BALIJSKI RELAKS Z CIEPŁYMI OLEJKAMI 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ AJURWEDYJSKI Z UŻYCIEM STEMPLI ZIOŁOWYCH 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ SPORTOWA REGENERACJA Z AROMATERAPIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY Z KOBIDO 250 zł 60 min
 • MASAŻ STÓP I NÓG Z REFLEKSOLOGIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ DLA DZIECI 90 zł 30 min / 170 zł 60 min

  Cennik dla 2 osób: 30 min - 170 zł | 60 min - 320 zł

 • MASAŻ LAKSZMI NA 4 RĘCE 400 zł 60 min / 590 zł 90 min / 750 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 780 zł | 90 min - 1050 zł | 120 min - 1400 zł

 • Rytuał SKIN RESTART 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Celem tego rytuału jest pozbycie się starego i zbędnego naskórka i odżywienie skóry. Jest to dobra forma zabezpieczenia skóry przed opalaniem i przygotowaniem się na przyjęcie promieni słonecznych – np. przed wyjazdem na wakacje. Jest to także dobry zabieg oczyszczający skórę z toksyn, dzięki specjalnej kąpieli z dodatkiem soli z morza martwego, która posiada właściwości oczyszczająco-lecznicze. Na początku tego rytuału wybierasz zapach peelingu cukrowego – kawowy lub żurawinowy. Kolejnym etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej połączonej z aromaterapią w postaci olejku eterycznego emitowanego przez specjalny dyfuzor. Następnie wykonujemy Ci relaksacyjny masaż głowy i stóp który ma na celu wprowadzenie Twojego umysłu w stan spokoju. Po masażu zostaje przeprowadzony peeling ciała w celu złuszczenia naskórka. Na koniec spłukujesz swoje ciało z peelingu i Twoja skóra jest już młodsza o kilka lat 😊

 • Rytuał GREEN TEA POWER 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Ten energetyczny rytuał ma na celu pobudzenie naszego ciała i umysłu do większej aktywności w życiu codziennym. Rozpoczynamy 60 minutowym masażem tajskim w specjalnych strojach. Masaż tajski łączy w sobie specjalne techniki rozciągania i jogi. Podczas masażu wprowadzamy element aromaterapii poprzez emisję wyjątkowej kompozycji olejków eterycznych, co dodatkowo wspomaga pozyskanie energii technik dalekiego wschodu. Drugim etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej i specjalnego pudru do kąpieli o aromacie zielonej herbaty. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu uspokojenia organizmu przy udziale zdrowej herbaty.

 • Rytuał HATI ZEN 400 zł 1 osoba / 780 zł 2 osoby

  Wyjątkowy rytuał w salonach HATI skierowany do osób, które chcą oderwać się od codziennych problemów i zaznać relaksu dla ciała i ducha. Rozpoczynamy od kąpieli z dodatkiem specjalnego aromatycznego pudru. Aby dodać więcej relaksu do kąpieli podajemy butelkę (0,2L) Prosecco i coś słodkiego. Kolejnym etapem tego rytuału jest 60 minutowy masaż balijski z udziałem specjalnej świecy do masażu. Pod koniec masażu nakładamy specjalną maseczkę PRESTIGE na twarz. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu skosztowania naszej zdrowej herbaty i zadbania o swoje płuca poprzez inhalacje solankową. Rytuał trwa 120 minut.

 • Rytuał HATI GOLD 600 zł 1 osoba / 1150 zł 2 osoby

  Jest to unikatowy rytuał, który pozwoli Ci na niezapomniane chwile luksusu i relaksu. Zaczynamy od kąpieli z dodatkiem soli morskiej. Podczas kąpieli możemy raczyć się szampanem MOET IMPERIAL a w powietrzu będzie unosić się aromat specjalnej kompozycji olejków eterycznych. Następnie przechodzimy do kluczowego elementu programu, czyli masażu balijskiego, masażu twarzy oraz masażu stóp które łącznie będą trwać aż 120 minut 😊. Do masażu używamy unikatowego olejku z dodatkiem 24 karatowego złota. Po masażu zapraszamy do naszej tężni solankowej, gdzie będzie już czekać zdrowa herbatka i coś słodkiego.