Skip to content Skip to footer

Masaż Tajski Lublin – Hati Thai

Odkryj urok i liczne korzyści płynące z masażu tajskiego w urzekającym mieście Lublin. Zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi usługami, jakie mamy specjalnie dla osób poszukujących relaksu i odprężenia. Starannie wykonany masaż tajski ma moc holistycznego oddziaływania na całe ciało, działając jednocześnie na różne aspekty zdrowotne. Oddaj się w ręce naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów w salonie masażu w Lublinie, a szybko poczujesz różnicę.

Masaż tajski w Lublinie – kto powinien z niego skorzystać?

Spośród wielu metod poprawy swojego stanu zdrowia, fizycznego i psychicznego, jedną z coraz częściej wybieranych jest zastosowanie tradycyjnego masażu tajskiego, wykonywanego przez wykwalifikowanych specjalistów. Decydując się na taki zabieg, można nie tylko w pełni się uspokoić i zrelaksować, ale poprawić swój ogólny, osłabiony stan zdrowia. Wszystkie osoby narzekające na rozmaite dolegliwości zapraszamy do salonu masażu tajskiego w Lublinie, warto wcześniej zarezerwować wizytę w dogodnym dla Was terminie.

Co to jest masaż tajski?

Warto jednocześnie dowiedzieć się, czym jest masaż tajski i na czym polega jego prawdziwy fenomen. Ta technika masażu pochodzi z Tajlandii, gdzie jest praktykowana od wielu wieków, a zamiennie nazywa się ją jogą pasywną albo jogą tajską, czerpie zresztą wiele z tej techniki relaksacyjnej. Masażysta w odpowiedni sposób ugniata, rozciąga czy opukuje ciało, ze ściśle określoną siłą, z pomocą dłoni, łokci czy przedramion, w ten sposób wprowadzając osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

Masaż tajski Lublin – jaki zakres usług oferujemy?

Masaż tajski to zróżnicowana praktyka, która obejmuje różne style i metody, z których każda zakorzeniona jest w określonych regionach i tradycjach. Nasza sieć salonów masażu tajskiego cieszy się stale rosnącą popularnością, zapewniając klientom także z Lublina i okolic miasta usługi wykwalifikowanych i wyszkolonych masażystów, z olbrzymim doświadczeniem zawodowym. Spośród wielu dostępnych rodzajów masażu tajskiego, jakie mogą wykonać, chcielibyśmy wyróżnić następujące:

Masaż tajski z gorącymi olejkami aromatycznymi

Popularną formą masażu w Tajlandii jest zastosowanie w nim olejków aromatycznych. Ta technika terapeutyczna łączy w sobie zalety tradycyjnego masażu tajskiego z kojącym działaniem pachnących olejków, często zmieszanych z leczniczymi ziołami, wzmacniającymi terapeutyczne zalety zabiegu. Połączenie masażu i olejków zapewnia głęboko kojące i rewitalizujące efekty działania zarówno dla ciała, jak i umysłu, które skutecznie łagodzi napięcie mięśni i wywołuje stan pełnego odprężenia.

Masaż tajski tradycyjny

Nazywany także klasycznym, starożytna sztuka uzdrawiania obejmująca połączenie rozciągania podobnego do jogi, akupresury i technik masażu tkanek głębokich. Terapeuta używa rąk, łokci, kolan i stóp, aby wywierać nacisk na określone punkty wzdłuż linii energetycznych ciała, zwanych liniami Sen. Łącząc najskuteczniejsze metody akupresury i jogi, zapewnia szybkie rezultaty zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Poprawia elastyczność mięśni, łagodzi nadmierne napięcie wynikające z wysiłku fizycznego, pozwala złagodzić objawy migreny, dyskomfort pleców i stawów oraz doświadczyć niezrównanego poczucia spokoju i pogody ducha.

Masaż tajski gorącymi kamieniami

Ceniona praktyka terapeutyczna, która łączy starożytne techniki lecznicze tradycyjnego masażu tajskiego z kojącym i terapeutycznym działaniem gorących kamieni. Ta unikalna kombinacja zapewnia głęboko relaksujące i odmładzające doświadczenie zarówno dla ciała, jak i umysłu. Podczas sesji gładkie, rozgrzane kamienie są umieszczane na określonych punktach ciała, pomagając rozluźnić napięcie mięśni. Następnie terapeuta wykorzystuje tradycyjne techniki masażu tajskiego, takie jak rozciąganie i akupresura, dające razem głęboko odżywczy i rewitalizujący zabieg, który pozostawia uczucie odprężenia, regeneracji i ponownego pobudzenia.

Masaż tajski stemplami ziołowymi

Tajski masaż stemplami ziołowymi to tradycyjna praktyka lecznicza, która łączy techniki masażu z wykorzystaniem kompresów ziołowych, noszących właśnie nazwę stempli. Są tworzone poprzez zamknięcie mieszanki ziół leczniczych i przypraw w bawełnianej tkaninie, a następnie podgrzewane, aby uwolniły aromatyczne olejki i umieszczane w określonych miejscach na ciele. To wyjątkowe połączenie masażu i ziołolecznictwa pomaga w łagodzeniu napięcia mięśni, poprawia przepływ krwi i jest preferowaną opcją dla osób, które pragną wydatnie i naturalnie poprawić swoje samopoczucie.

Refleksologia stóp

Od wieków tajski masaż stóp jest powszechnie praktykowaną techniką terapeutyczną, która polega na wywieraniu nacisku na określone obszary stóp w celu ich stymulowania. Stymulując te punkty refleksyjne, dąży się do przywrócenia równowagi wewnętrznej organizmu. Refleksologia stóp jest stosowana w celu złagodzenia różnych problemów zdrowotnych, zmniejszenia stresu i poprawy krążenia. Jest to nieinwazyjne i naturalne podejście do leczenia, z którego mogą korzystać osoby w każdym wieku.

Jakie dodatkowe udogodnienia i usługi są dostępne dla klientów w salonie masażu w Lublinie?

W naszym salonie zlokalizowanym w Lublinie zespół wykwalifikowanych masażystów i masażystek oferuje szereg innych masaży i rytuałów, które gwarantują jedyne w swoim rodzaju doświadczenie oraz liczne korzyści zdrowotne. Dzięki tym zabiegom staramy się zapewnić relaks, poprawić ogólne samopoczucie oraz kondycję i wygląd skóry. Można skorzystać między innymi z masażu balijskiego, masażu na 4 ręce, masażu ajurwedyjskiego, masażu dla dwojga, specjalnych masaży dla dzieci oraz rytuałów poprawiających wygląd i zdrowie skóry, Skin Restart, Green Tea Power, Hati Gold i Hati Zen.

Cennik

Cennik usług

 • MASAŻ BALIJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ TAJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ ANTYSTRESOWY - LOMI LOMI Z AROMATERAPIĄ 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ SZCZUPŁA SYLWETKA 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ BALIJSKI RELAKS Z CIEPŁYMI OLEJKAMI 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ AJURWEDYJSKI Z UŻYCIEM STEMPLI ZIOŁOWYCH 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ SPORTOWA REGENERACJA Z AROMATERAPIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY Z KOBIDO 250 zł 60 min
 • MASAŻ STÓP I NÓG Z REFLEKSOLOGIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ DLA DZIECI 90 zł 30 min / 170 zł 60 min

  Cennik dla 2 osób: 30 min - 170 zł | 60 min - 320 zł

 • MASAŻ LAKSZMI NA 4 RĘCE 400 zł 60 min / 590 zł 90 min / 750 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 780 zł | 90 min - 1050 zł | 120 min - 1400 zł

 • Rytuał SKIN RESTART 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Celem tego rytuału jest pozbycie się starego i zbędnego naskórka i odżywienie skóry. Jest to dobra forma zabezpieczenia skóry przed opalaniem i przygotowaniem się na przyjęcie promieni słonecznych – np. przed wyjazdem na wakacje. Jest to także dobry zabieg oczyszczający skórę z toksyn, dzięki specjalnej kąpieli z dodatkiem soli z morza martwego, która posiada właściwości oczyszczająco-lecznicze. Na początku tego rytuału wybierasz zapach peelingu cukrowego – kawowy lub żurawinowy. Kolejnym etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej połączonej z aromaterapią w postaci olejku eterycznego emitowanego przez specjalny dyfuzor. Następnie wykonujemy Ci relaksacyjny masaż głowy i stóp który ma na celu wprowadzenie Twojego umysłu w stan spokoju. Po masażu zostaje przeprowadzony peeling ciała w celu złuszczenia naskórka. Na koniec spłukujesz swoje ciało z peelingu i Twoja skóra jest już młodsza o kilka lat 😊

 • Rytuał GREEN TEA POWER 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Ten energetyczny rytuał ma na celu pobudzenie naszego ciała i umysłu do większej aktywności w życiu codziennym. Rozpoczynamy 60 minutowym masażem tajskim w specjalnych strojach. Masaż tajski łączy w sobie specjalne techniki rozciągania i jogi. Podczas masażu wprowadzamy element aromaterapii poprzez emisję wyjątkowej kompozycji olejków eterycznych, co dodatkowo wspomaga pozyskanie energii technik dalekiego wschodu. Drugim etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej i specjalnego pudru do kąpieli o aromacie zielonej herbaty. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu uspokojenia organizmu przy udziale zdrowej herbaty.

 • Rytuał HATI ZEN 400 zł 1 osoba / 780 zł 2 osoby

  Wyjątkowy rytuał w salonach HATI skierowany do osób, które chcą oderwać się od codziennych problemów i zaznać relaksu dla ciała i ducha. Rozpoczynamy od kąpieli z dodatkiem specjalnego aromatycznego pudru. Aby dodać więcej relaksu do kąpieli podajemy butelkę (0,2L) Prosecco i coś słodkiego. Kolejnym etapem tego rytuału jest 60 minutowy masaż balijski z udziałem specjalnej świecy do masażu. Pod koniec masażu nakładamy specjalną maseczkę PRESTIGE na twarz. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu skosztowania naszej zdrowej herbaty i zadbania o swoje płuca poprzez inhalacje solankową. Rytuał trwa 120 minut.

 • Rytuał HATI GOLD 600 zł 1 osoba / 1150 zł 2 osoby

  Jest to unikatowy rytuał, który pozwoli Ci na niezapomniane chwile luksusu i relaksu. Zaczynamy od kąpieli z dodatkiem soli morskiej. Podczas kąpieli możemy raczyć się szampanem MOET IMPERIAL a w powietrzu będzie unosić się aromat specjalnej kompozycji olejków eterycznych. Następnie przechodzimy do kluczowego elementu programu, czyli masażu balijskiego, masażu twarzy oraz masażu stóp które łącznie będą trwać aż 120 minut 😊. Do masażu używamy unikatowego olejku z dodatkiem 24 karatowego złota. Po masażu zapraszamy do naszej tężni solankowej, gdzie będzie już czekać zdrowa herbatka i coś słodkiego.