Skip to content Skip to footer

Masaż Tajski Warszawa – Hati Thai

W dziedzinie masażu istnieje wiele możliwości poprawy dobrego samopoczucia, fizycznego lub psychicznego. Należą do nich między innymi techniki orientalne, takie jak kojący masaż balijski czy masaż ajurwedyjski z wykorzystaniem stempli ziołowych oraz szczególnie polecany masaż tajski. Wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów tajski masaż relaksacyjny może mieć głęboki wpływ na całe ciało, a także na ściśle określone jego obszary, przypominając działanie akupresury, Obecnie możecie skorzystać z niego w naszym salonie masażu tajskiego i balijskiego w Warszawie.

W jakich miastach znajdziecie salony masażu tajskiego?

Dla tych, którzy doświadczają wielu problemów zdrowotnych, konieczne jest szybkie wzmocnienie osłabionego stanu zdrowia. Wysoce skuteczną metodą osiągnięcia zauważalnej jego poprawy jest umiejętne przeprowadzenie tradycyjnego masażu tajskiego, zawsze przez wysoko kwalifikowanego specjalistę. Nasza rozległa sieć salonów masażu tajskiego, dogodnie zlokalizowanych w różnych regionach Polski, powiększyła się obecnie o placówkę w Warszawie.

Aby móc skorzystać ze świadczonych tam usług, wystarczy umówić się wcześniej na wizytę, zarezerwować ją, wysyłając do nas wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej.

Co to jest masaż tajski i co różni go od innych masaży?

Unikalna forma terapii znana jako masaż tajski łączy w sobie elementy głębokiego masażu z technikami rozciągania, celującymi w określone punkty na ciele. Wykwalifikowany, doskonale przygotowany masażysta, wykorzystując nie tylko dłonie, ale także łokcie i przedramiona, jest w stanie przeprowadzić kompleksowy zabieg fizjoterapeutyczny gwarantujący rozluźnienie mięśni i łagodzący większość symptomów stresu. To holistyczne podejście nie tylko powoduje, że mięśnie są w pełni zrelaksowane i odmłodzone, doskonale wpływa też na samopoczucie psychiczne.

Ten szczególny styl masażu ma swoje korzenie na Dalekim Wschodzie, w szczególności w Tajlandii, gdzie jest praktykowany od wieków. Może być również określany jako pasywna joga lub tajska joga, a to, co odróżnia go od innych metod masażu, to aktywny udział w nim zarówno doskonale przeszkolonego masażysty lub masażystki, jak i osoby, która jest masowana.

Salon masażu w Warszawie – jakie odmiany masażu tajskiego oferuje?

Istnieje wiele odmian masażu tajskiego, z których każda wywodzi się z różnych regionów Tajlandii, różniąc się od siebie stosowanymi technikami masowania ciała. Nasza rozwijająca się sieć salonów masażu tajskiego staje się coraz bardziej popularna, oferując klientom wyjątkowe doświadczenia, relaks, dobre samopoczucie i obsługę na najwyższym poziomie. Klienci mają możliwość wyboru spośród różnych rodzajów masażu tajskiego, takich jak:

Klasyczny masaż tajski

Jeśli chcesz doświadczyć prostej formy jogi pasywnej, warto wypróbować tę technikę. Ta metoda, wykonywana jest przez prawdziwych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i ukierunkowana na całe ciało, zapewniająca jedyne w swoim rodzaju efekty. Nie tylko wywołuje głęboki relaks, lecz jednocześnie skutecznie łagodzi bóle pleców, kręgosłupa, stawów, a nawet migrenowe bóle głowy.

W klasycznym masażu tajskim stosuje się szereg technik, wszystkie rozpoczynające się od pępka i postępujące w górę ciała, w kierunku głowy, z zamiarem ułatwienia idealnego przepływu energii w całym ciele.

Masaż tajski olejkami aromatycznymi

Ta technika masażu tajskiego czerpie wskazówki z ajurwedy, uświęconej tradycją medycyny holistycznej pochodzącej z Indii. Wykorzystuje się w niej terapeutyczną moc olejków aromatycznych, co czyni ją formą aromaterapii, a używana jest różnorodna gama olejków, w tym olej kokosowy oraz wyselekcjonowane ekstrakty z jaśminu lub białej magnolii.

Delikatny dotyk tych pachnących olejków poprawia elastyczność skóry, wspomaga odchudzanie, wzmacnia układ odpornościowy, a nawet służy jako zabieg antycellulitowy. Oczyszczając organizm ze szkodliwych toksyn i pomagając w eliminacji nadmiaru wody, ta technika masażu zapewnia szybkie poczucie relaksu i spokoju.

Masaż tajski z użyciem gorących kamieni

Kolejny rodzaj masażu tajskiego dostępny także w salonie w Warszawie obejmuje użycie gorących kamieni pochodzenia wulkanicznego strategicznie umieszczonych na wrażliwych obszarach ciała, na przecięciu biegnących w nim linii energetycznych. Ta specjalistyczna technika masażu skutecznie łagodzi szkodliwy wpływ stresu, pomaga w łagodzeniu bólu mięśni, zapewnia optymalne krążenie krwi i limfy.

Odwiedzając nasz salon spa i masażu tajskiego w Warszawie, możecie osobiście przekonać się o pozytywnych efektach tego zabiegu. Nie przegapcie takiej okazji i skorzystajcie z promocyjnych cen z kuponem dostępnym dla wszystkich klientów.

Masaż tajski stemplami ziołowymi

Także czerpiąca inspirację z Ajurwedy, tradycyjna technika masażu tajskiego obejmuje mieszankę specjalnie dobranych ziół znanych ze swoich bogatych właściwości leczniczych. Zioła te są umieszczone w delikatnej bawełnianej tkaninie, tworzącej niewielki woreczek przypominający stempel. Po podgrzaniu mieszanka ziołowa uwalnia wzmocnioną esencję aromaterapeutyczną, która po zastosowaniu z naciskiem na różne obszary ciała ukazuje pełny potencjał swoich dobroczynnych, leczniczych właściwości.

Masaż tajski stóp z refleksologią

Technika ta jest wysoce zalecana dla osób doświadczających problemów zdrowotnych związanych np. z brakiem aktywności fizycznej. Zamiast stosować podejście siłowe, wykorzystuje delikatny i fachowo stosowany nacisk na określone punkty, umieszczone przede wszystkim na stopach. Każdy z tych punktów odpowiada konkretnemu organowi lub układowi wewnętrznemu w ciele człowieka. Refleksologia skutecznie łączy w sobie zalety akupresury z elementami starożytnej indyjskiej tradycji leczniczej, powszechnie znanej jako ajurweda.

Z jakich innych masaży i zabiegów można skorzystać w salonie w Warszawie?

W warszawskim salonie masażu tajskiego można poddać się różnym innym zabiegom prozdrowotnym, w tym masażom twarzy z wykorzystaniem japońskich technik Kobido oraz połączonym masażom głowy i twarzy. Dodatkowo warto zainteresować się efektami leczniczymi, jakie daje masaż balijski, masaż dla dzieci, masaż na 4 ręce, czy masaż przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciąży.

Zalecamy także rozważenie możliwości skorzystania z atrakcyjnych cenowo, niezwykle skutecznych zabiegów i rytuałów odmładzających, takich jak Skin Restart, Green Tea Power, Hati Gold i Hati Zen.

Cennik

Cennik usług

 • MASAŻ BALIJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ TAJSKI 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ ANTYSTRESOWY - LOMI LOMI Z AROMATERAPIĄ 200 zł 60 min / 280 zł 90 min / 350 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 380 zł | 90 min - 520 zł | 120 min - 680 zł

 • MASAŻ SZCZUPŁA SYLWETKA 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ BALIJSKI RELAKS Z CIEPŁYMI OLEJKAMI 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ AJURWEDYJSKI Z UŻYCIEM STEMPLI ZIOŁOWYCH 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ SPORTOWA REGENERACJA Z AROMATERAPIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY Z KOBIDO 250 zł 60 min
 • MASAŻ STÓP I NÓG Z REFLEKSOLOGIĄ 220 zł 60 min / 290 zł 90 min / 380 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 420 zł | 90 min - 540 zł | 120 min - 700 zł

 • MASAŻ DLA DZIECI 90 zł 30 min / 170 zł 60 min

  Cennik dla 2 osób: 30 min - 170 zł | 60 min - 320 zł

 • MASAŻ LAKSZMI NA 4 RĘCE 400 zł 60 min / 590 zł 90 min / 750 zł 120 min

  Cennik dla 2 osób: 60 min - 780 zł | 90 min - 1050 zł | 120 min - 1400 zł

 • Rytuał SKIN RESTART 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Celem tego rytuału jest pozbycie się starego i zbędnego naskórka i odżywienie skóry. Jest to dobra forma zabezpieczenia skóry przed opalaniem i przygotowaniem się na przyjęcie promieni słonecznych – np. przed wyjazdem na wakacje. Jest to także dobry zabieg oczyszczający skórę z toksyn, dzięki specjalnej kąpieli z dodatkiem soli z morza martwego, która posiada właściwości oczyszczająco-lecznicze. Na początku tego rytuału wybierasz zapach peelingu cukrowego – kawowy lub żurawinowy. Kolejnym etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej połączonej z aromaterapią w postaci olejku eterycznego emitowanego przez specjalny dyfuzor. Następnie wykonujemy Ci relaksacyjny masaż głowy i stóp który ma na celu wprowadzenie Twojego umysłu w stan spokoju. Po masażu zostaje przeprowadzony peeling ciała w celu złuszczenia naskórka. Na koniec spłukujesz swoje ciało z peelingu i Twoja skóra jest już młodsza o kilka lat 😊

 • Rytuał GREEN TEA POWER 350 zł 1 osoba / 650 zł 2 osoby

  Ten energetyczny rytuał ma na celu pobudzenie naszego ciała i umysłu do większej aktywności w życiu codziennym. Rozpoczynamy 60 minutowym masażem tajskim w specjalnych strojach. Masaż tajski łączy w sobie specjalne techniki rozciągania i jogi. Podczas masażu wprowadzamy element aromaterapii poprzez emisję wyjątkowej kompozycji olejków eterycznych, co dodatkowo wspomaga pozyskanie energii technik dalekiego wschodu. Drugim etapem jest kąpiel z dodatkiem soli morskiej i specjalnego pudru do kąpieli o aromacie zielonej herbaty. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu uspokojenia organizmu przy udziale zdrowej herbaty.

 • Rytuał HATI ZEN 400 zł 1 osoba / 780 zł 2 osoby

  Wyjątkowy rytuał w salonach HATI skierowany do osób, które chcą oderwać się od codziennych problemów i zaznać relaksu dla ciała i ducha. Rozpoczynamy od kąpieli z dodatkiem specjalnego aromatycznego pudru. Aby dodać więcej relaksu do kąpieli podajemy butelkę (0,2L) Prosecco i coś słodkiego. Kolejnym etapem tego rytuału jest 60 minutowy masaż balijski z udziałem specjalnej świecy do masażu. Pod koniec masażu nakładamy specjalną maseczkę PRESTIGE na twarz. Na koniec zapraszamy do naszej tężni solankowej w celu skosztowania naszej zdrowej herbaty i zadbania o swoje płuca poprzez inhalacje solankową. Rytuał trwa 120 minut.

 • Rytuał HATI GOLD 600 zł 1 osoba / 1150 zł 2 osoby

  Jest to unikatowy rytuał, który pozwoli Ci na niezapomniane chwile luksusu i relaksu. Zaczynamy od kąpieli z dodatkiem soli morskiej. Podczas kąpieli możemy raczyć się szampanem MOET IMPERIAL a w powietrzu będzie unosić się aromat specjalnej kompozycji olejków eterycznych. Następnie przechodzimy do kluczowego elementu programu, czyli masażu balijskiego, masażu twarzy oraz masażu stóp które łącznie będą trwać aż 120 minut 😊. Do masażu używamy unikatowego olejku z dodatkiem 24 karatowego złota. Po masażu zapraszamy do naszej tężni solankowej, gdzie będzie już czekać zdrowa herbatka i coś słodkiego.